Kariéra v Chata internet marketing s.r.o.

Od r. 1993 se specializujeme na domácí cestovní ruch, v posledních letech prodáváme výhradně přes internet.

Naše webové stránky pomáhají lidem snadno vyhledat a zarezervovat ubytování.

Jsme cenným partnerem provozovatelů ubytovacích zařízení, kterým předáváme své zkušenosti z provozu vlastních ubytovacích kapacit.

V regionu jižní Moravy máme unikátní nabídku služeb a ubytování s vinařskou tematikou.

Rozbalit .NET Developer

.NET developer

Máš zkušenosti s .NET technologiemi?

Chceš dělat věci na plno a mít velký vliv na výslednou podobu našich služeb? Líbilo by se ti, kdyby tvá práce měla smysl a ihned bys viděl její výsledky?

Pomáháme lidem najít ubytování podle jejich představ - snadno, bezpečně a rychle. Jsme zkušeným obchodním partnerem několika tisíc provozovatelů ubytovacích zařízení a sami provozujeme několik ubytovacích kapacit.

Jaká bude tvoje náplň práce?
  • Udržovaní staré verze a vývoj nové verze back-endu a front-endu našich webových stránek a systémů.
  • Programování nových částí systému dle zadání.
  • Úprava starých částí systému a oprava reportovaných chyb.
  • Testování svého kódu a kódu kolegů.
  • Případná spolupráce na návrhu a připomínkování architektury systému (dle tvých schopností).
Jaké na tebe máme požadavky?
  • Minimálně bakalářské vzdělání.
  • Znalost ASP.NET MVC, MS SQL, Entity Framework, HTML/CSS, jQuery (ne nutně vše najednou).
  • Chuť zdokonalovat se a být pro firmu maximálně užitečný.
  • Komunikativnost a týmový duch.
  • Znalost AJ na úrovni čtení a psaní technických textů.
  • Schopnost řešit problémy.
  • Prokazatelné zkušenosti a znalosti (brigády, vlastní projekty atd.).
Co ti nabízíme?
  • Práci odkudkoliv popř. možnost práce v kanceláři v Kyjově.
  • Zázemí stabilní ryze české společnosti.
  • Prostor pro realizaci svých nápadů.
  • Využití gastronomických a hotelových služeb společnosti za zvýhodněné ceny.
  • Možnost podílet se na vývoji nové generace produktu na zelené louce pomocí nejmodernějších technologií.

Předpokládaný termín nástupu: ihned

Pokud se chcete stát členem našeho týmu, zašlete nám svůj životopis v českém, příp. anglickém jazyce s aktuální fotografií a motivačním dopisem na adresu kariera@chata.cz

Děkujeme za Váš zájem.

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace nad rámec zde uvedených.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a skladování Vašich osobních údajů v souladu se zákonem. Č 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ze strany společnosti Chata internet marketing s.r.o., na dobu neurčitou nebo dokud neobdržíme písemné zrušení.

Kontakt:
Chata internet marketing s.r.o.
třída Palackého 205/6
697 01 Kyjov

skrýt